0216 394 85 88

Turkish English

Yeni 2 Adet CNC tezgahımızla 


üretimimizi 2 katına çıkarttık.

Paslanmaz Hortum İmalatları

Paslanmaz Flexible Hortumları Özellikleri, Avantajları ve Kullanım Alanları:

Yüksek mukavemete sahip olup ağırlıkça hafif olması.
Çalışma sıcaklık aralığı (-270° c to + 700°c).
Korozyon direnci yüksektir. Titreşim emici özelliğine sahiptir.
Esneklik özelliği sayesinde hareketli mekanizmalarda avantaj sağlar.

Paslanmaz Flexible Hortumlar

Hidrolik ve Pinomatik Rakorların Özellikleri, Avantajları ve Kullanım Alanları:

Herhangi bir silindire, valfe veya başka cihaza uygun bağlantı sağlarken ek kontrol ve daha güvenli işlemler için kullanılmaktadırlar.

Pnömatik sistem tasarımcıları birden fazla yeteneğin tek bir rakorda birleşmesinden yararlanırlar. Bu rakorlar çeşitli boyut, yapı, malzeme (pirinç, plastik, çelik ve paslanmaz çelik gibi) olarak ve push-in bağlantılar veya standart veya metrik vida dişi çeşitleriyle sağlanırlar.

Hidrolik ve Pinomatik Rakorlar

Bağlantı elemanlarının Özellikleri, Avantajları ve Kullanım Alanları:

Rakor, Nipel, Dirsek, Manşon Vb. Çeşitli bağlantı elemanları bulunmaktadır.

Bağlantı Elemanları

Hortumların Özellikleri, Avantajları ve Kullanım Alanları:

Emici-Verici Hortumlar, Flex Hortumlar, Şeffaf Hortumlar, Örgülü-Örgüsüz Bahçe Sulama Hortumları, Çamaşır-Bulaşık Makinesi Su Giriş ve Tahliye Hortumları, Klima Hortumları, Gaz Hortumları, Thermo Bezli Hortumlar, Kaynak Hortumları, Kompresör Hortumları, Ağır Sanayi Hortumları, Yangın Hortumları ve Yangın Tüpü Hortumları olmak üzere geniş bir ürün çeşidine sahiptir.

Hortumlar

MERT HORTUM HP766

Mert Hortum olarak; müşteri beklentileri, ihtiyaçları ve mevzuat şartlarını karşılama yolu ile müşteri memnuniyetinin artırılması temel hedefimiz. Bu bağlamda 2015 yılını ‘’Kalite Yılı’’ olarak ilan ettik. Ayrıca yeni markamız olan ‘’REŞHA’’ yı tescil ettirdik ve müşterilerimize artık ‘’REŞHA’’ markamız ile ulaşacağız.

 

Müşterilerimizin emin oldukları ve emin olabilecekleri bir şey var; 

Mert Hortum’da tüm talaşlı imalat, rakorlu paslanmaz flex hortum, endüstriyel hortum ihtiyaç ve sorunlarına en hızlı ve kaliteli çözümü, en uygun fiyatlarla bulabilirler. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yaklaşımımız ve aldığımız hızlı reaksiyon ve %100 müşteri memnuniyeti hedefimizin bizi sektördeki hedeflerimize kısa sürede ulaştıracağından eminiz. 

2015 yılı KALİTE YILIMIZ.

 

organizasyon